Bina Bakım Onarım Elemanı – Acil İş İlanı – İstanbul – 2022-04-15 09:07:37

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde takım arkadaşı arayan firma sahipleri için özel yayınlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de çok acil aranan acil iş ilanları arasında genellikle bakıcı, tezgahtar, usta, komi, muhasebeci, sosyal medya uzmanı, aşcı, genel eleman, yıkama ustası, ofis elemanı gibi iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Bina Bakım Onarım Elemanı acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Part TimeSerkan Uslu

İş açıklaması:

Ev tadilatı yaptırıyorum. Hilti kullanmayı bilen bir usta arıyorum. 2 metrelik bir tavan destek kolonu var. Onu kıracak. Ve 20 30 çuvallık yıkık duvar molozu var onu çuvallara koyacak adam arıyorum. Mevcutta 1 tane ustam var yanına destek 1 kişi arıyorum. Ortalama 3 saatlik işi olacak fakat tam gün yövmiyesi vereceğim

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-15 09:07:37
Çalışma ili: Pendik, İstanbul
Görüntülenme sayısı: 0
Başvuru sayısı: 0
Sosyal olanaklar:

  • Yemek
  • Eğer sizde İstanbul ili için #Bina #Bakım #Onarım #Elemanı etiketleriyle aranan Bina Bakım Onarım Elemanı işleri için sizde bir iş arayışı durumundaysanız ve bu iş size uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Şirketler ile iletişime geçmek için altta gördüğünüz bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles