Bim Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent 40×40 cm fiyatı – 23 eylül cuma 2022

Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent

Bim aktüel ürünlerinde 23 eylül cuma2022 Aktüel kataloğunda Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent 40×40 cm ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 23 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 eylül Aktüel mamullerinden biri de 40×40 cm Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Zümrüt #Yeşili #Dolgulu #Kırlent ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 32,50 TL

Tarih: 2022-09-20 16:12:31

Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent detayları:
40×40 cm

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Zümrüt Yeşili Dolgulu Kırlent 40×40 cm tam olarak 23 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles