Bim Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı fiyatı – 9 Aralık Cuma 2022

Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı

Bim aktüel ürünlerinde 9 Aralık Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 9 Aralık Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 9 Aralık Cuma Aktüel öğelerinden biri de Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Yuvarlak #Kek #Kalıbı #12li #Muffın #Kalıbı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 109,00 TL

Tarih: 2022-12-19 01:54:36

Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı detayları:
Yuvarlak Kek Kalıbı ~23×11,5 cm Muffin Kalıbı ~35×26,5 cm

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yuvarlak Kek Kalıbı ve 12’li Muffın Kalıbı tam olarak 9 Aralık Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles