Bim Yumuşak Şeker 360 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Yumuşak Şeker

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Yumuşak Şeker 360 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 360 g Yumuşak Şeker .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yumuşak Şeker ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yumuşak Şeker Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Yumuşak #Şeker ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,90 TL

Tarih: 2022-04-11 07:22:36

Yumuşak Şeker detayları:
360 g360 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yumuşak Şeker 360 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles