Bim Yumuşak Şeker 160 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Yumuşak Şeker

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Yumuşak Şeker 160 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 160 g Yumuşak Şeker .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yumuşak Şeker ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Yumuşak Şeker Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yumuşak #Şeker ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8,75 TL

Tarih: 2022-04-11 07:11:18

Yumuşak Şeker detayları:
160 g 160 g Solucan  Kola

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yumuşak Şeker 160 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles