Bim Yulaf Ezmesi 350 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Yulaf Ezmesi

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Yulaf Ezmesi 350 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 350 g Yulaf Ezmesi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yulaf Ezmesi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Yulaf Ezmesi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yulaf #Ezmesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9,90 TL

Tarih: 2022-04-11 04:08:17

Yulaf Ezmesi detayları:
350 g350 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yulaf Ezmesi 350 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles