Bim Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt fiyatı – 21 Mart Salı 2023

Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt

Bim aktüel ürünlerinde 21 Mart Salı 2023 Aktüel kataloğunda Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 21 Mart Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 21 Mart Salı 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Yüksek #Bel #Toparlayıcı #Seamless #Spor #Tayt ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 87,50 TL

Tarih: 2023-03-17 09:12:38

Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt detayları:
M-L / L-XL

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yüksek Bel Toparlayıcı Seamless Spor Tayt tam olarak 21 Mart Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles