Bim Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara 200 gram fiyatı – 27 Aralık Salı 2022

Yoğurtlu Karışık Köz Salata &  Yoğurtlu Atom & Şakşuka &  Muhammara

Bim aktüel ürünlerinde 27 Aralık Salı 2022 Aktüel kataloğunda Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara 200 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 27 Aralık Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 Aralık Salı Aktüel mamullerinden biri de 200 gram Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Yoğurtlu #Karışık #Köz #Salata #Yoğurtlu #Atom #Şakşuka #Muhammara ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,90 TL

Tarih: 2022-12-20 16:45:22

Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara detayları:
200 gram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yoğurtlu Karışık Köz Salata & Yoğurtlu Atom & Şakşuka & Muhammara 200 gram tam olarak 27 Aralık Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles