Bim Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi 193 g fiyatı – 22 Ağustos 2023

Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi

Bim aktüel ürünlerinde 22 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi 193 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 22 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Ağustos 2023 Aktüel öğelerinden biri de 193 g Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Yoğurt #Mevsim #Yeşillikli #Patates #Cipsi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,50 TL

Tarih: 2023-08-19 04:41:02

Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi detayları:
193 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yoğurt ve Mevsim Yeşillikli Patates Cipsi 193 g tam olarak 22 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles