Bim Yemek Masası Sandalyesi fiyatı – 3 Haziran 2022

Yemek Masası Sandalyesi

Bim aktüel ürünlerinde 3 haziran Cuma Aktüel kataloğunda Yemek Masası Sandalyesi ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 3 haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 haziran Aktüel ürünlerinden biri de Yemek Masası Sandalyesi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yemek Masası Sandalyesi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yemek Masası Sandalyesi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Yemek #Masası #Sandalyesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 349,00 TL

Tarih: 2022-05-28 02:50:21

Yemek Masası Sandalyesi detayları:
Silinebilir özellikte, leke tutmayan kumaş Suya dayanıklıdır ve ıslak bez ile kolayca silinip temizlenebilir Ayak bağlantı elemanları çelik profildir Sandalye ayakları kayın ağacından üretilmiştir.

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yemek Masası Sandalyesi tam olarak 3 haziran tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles