Bim Yedek Başlık 4’lü fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Yedek Başlık

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Yedek Başlık 4’lü ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 4’lü Yedek Başlık .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yedek Başlık ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yedek Başlık Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yedek #Başlık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 129,00 TL

Tarih: 2022-04-11 12:29:03

Yedek Başlık detayları:
4’lü 4’lü Cross Action

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yedek Başlık 4’lü tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles