Bim Yaz Helvası Çeşitleri 500 gram fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Yaz Helvası Çeşitleri

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Yaz Helvası Çeşitleri 500 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 500 gram Yaz Helvası Çeşitleri .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yaz Helvası Çeşitleri ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yaz Helvası Çeşitleri Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Yaz #Helvası #Çeşitleri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,90 TL

Tarih: 2022-04-11 03:20:36

Yaz Helvası Çeşitleri detayları:
500 gram 500 gram Cevizli Bademli

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yaz Helvası Çeşitleri 500 gram tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles