Bim Yastık Alezi 2’li fiyatı – 13 eylül Salı 2022

Bim Yastık Alezi 2'li fiyatı - 13 eylül Salı 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 13 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda Yastık Alezi 2’li ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 13 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 13 eylül Salı Aktüel mamullerinden biri de 2’li Yastık Alezi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yastık Alezi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yastık Alezi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yastık #Alezi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59,50 TL

Tarih: 2022-10-03 05:06:41

Yastık Alezi detayları:
2’li 50×70 cm  Dış Kumaş: Beyaz Mikrofiber  İç Dolgu: %100 Polyester  Kapitoneli ve Fermuarlı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yastık Alezi 2’li tam olarak 13 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles