Bim Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt fiyatı – 11 Kasım Cuma 2022

Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt

Bim aktüel ürünlerinde 11 Kasım Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 11 Kasım Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Kasım Cuma Aktüel öğelerinden biri de Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Yarım #Fermuarlı #Kapüşonlu #Sweatshirt ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-11-07 03:52:33

Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt detayları:
Erkek  L – XL Beden  İç yüzeyindeki şardon ile sıcak tutar

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt tam olarak 11 Kasım Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • One thought on “Bim Yarım Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt fiyatı – 11 Kasım Cuma 2022

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles