Bim Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti fiyatı – 26 Mayıs Cuma 2023

Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti

Bim aktüel ürünlerinde 26 Mayıs Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 26 Mayıs Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre26 Mayıs Cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Yaldızlı #Standlı #Porselen #Kahve #Fincan #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 379,00 TL

Tarih: 2023-06-30 23:02:03

Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti detayları:
6 Adet 90 ml Fincan 6 Adet Fincan Tabağı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yaldızlı Standlı Porselen Kahve Fincan Seti tam olarak 26 Mayıs Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles