Bim Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Yağsız Fritöz 2 Litre

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yağsız #Fritöz #Litre #Air #fryer ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 799,00 TL

Tarih: 2023-01-07 23:56:54

Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer detayları:

Kumtel 2 litreitre Airfryer/Yağsız Fritöz/FastFryer
HAF-05Model:HAF-05900W ( Maksimum Güç )Kızartma Paneli 1,7LÜrün
Hacmi 2 litre30 Dakikalık Zamanlayıcı ile Otomatik KapatmaSabit 200 C Kadar
SıcaklıkHızlı Pişirme SepetiSıcak Hava Sirkülasyonu Gövde
Malzemesi: PlastikPaslanmaz Çelik ParçalarBoyut (EXBXY) : 24 Cm X 20 Cm
X 27 Cm
2 yıl garanti

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yağsız Fritöz 2 litreitre Air fryer tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles