Bim XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Pro #Elektrikli #Katlanır #Bisiklet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12.999,00 TL

Tarih: 2022-11-19 14:47:40

XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet detayları:

RKS XS 25 PRO ELEKTRİKLİ KATLANIR
BİSİKLET
Şasi: AlaşımBatarya: 36V 10 AhMotor: 250W
RKSÇatal: Alaşım KilitlenebilirGösterge: LCD Aydınlatma: Led
Gösterge KontrollüVites: Shimano 7 VitesÖn / Arka Fren: Disk /
DiskMaksimum Hız: 25 km/hSürüş Mesafesi: 45-60 kmLastikler: KENDA
20” x 4.0Net Ağırlık: 27 Kg2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden XS 25 Pro Elektrikli Katlanır Bisiklet tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles