Bim Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge fiyatı – 3 Mart Cuma 2023

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde 3 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 3 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Xiaomi #S10T #Robot #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 13.499,00 TL

Tarih: 2023-03-13 04:25:41

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge detayları:
3 farklı fan modu (2000-4000-8000 Pa)  3 farklı su tankı (Kısık-Orta-Yüksek)  Patentli dolaşma önleyici teknoloji  Yeni nesil LDS lazer akıllı navigasyon sistemi  Epa/Hepa filtre: Var Siklon filtre: Var  Çalışma süresi: 150 dk  Şarj süresi: 2,5 saat  Ses seviyesi: 45 dB Toz kapasitesi: 0,45 l

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge tam olarak 3 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles