Bim X5 Bluetooth Hoparlör Siyah fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

X5 Bluetooth Hoparlör Siyah

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda X5 Bluetooth Hoparlör Siyah ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de X5 Bluetooth Hoparlör Siyah .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim X5 Bluetooth Hoparlör Siyah ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

X5 Bluetooth Hoparlör Siyah Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Bluetooth #Hoparlör #Siyah ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2023-03-29 01:34:06

X5 Bluetooth Hoparlör Siyah detayları:

Outdoor Bluetooth Speaker–Waterproof
IPX5Bluetooth : 3.0+EDR compliantSpeaker unit : Φ45mm 4ΩSpeaker
power rating : 3WFrequency Response : 100Hz – 20KHzBattery type :
Li-pol batteryBattery capacity : 3.7V/500mAhCharging time : 2.5
hoursPlaying time : 3.5 hoursCharging Voltage : USB DC5V/
600mA     S/N Ratio : ≥85dBWorking
distance        : 10mWith TWS
functionWater resistant: IPX5
2 yıl garantilidir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden X5 Bluetooth Hoparlör Siyah tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles