Bim X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Bluetooth #Hoparlör #Lacivert ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2022-11-03 06:39:00

X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert detayları:

Outdoor Bluetooth Speaker–Waterproof
IPX5Bluetooth : 3.0+EDR compliantSpeaker unit : Φ45mm 4ΩSpeaker
power rating : 3WFrequency Response : 100Hz – 20KHzBattery type :
Li-pol batteryBattery capacity : 3.7V/500mAhCharging time : 2.5
hoursPlaying time : 3.5 hoursCharging Voltage : USB DC5V/
600mA     S/N Ratio : ≥85dBWorking
distance        : 10mWith TWS
functionWater resistant: IPX5
2 yıl garantilidir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden X5 Bluetooth Hoparlör Lacivert tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles