Bim X5 Bluetooth Hoparlör Gri fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

X5 Bluetooth Hoparlör Gri

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda X5 Bluetooth Hoparlör Gri ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de X5 Bluetooth Hoparlör Gri .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim X5 Bluetooth Hoparlör Gri ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

X5 Bluetooth Hoparlör Gri Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Bluetooth #Hoparlör #Gri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2023-03-26 12:46:06

X5 Bluetooth Hoparlör Gri detayları:

Outdoor Bluetooth Speaker–Waterproof
IPX5Bluetooth : 3.0+EDR compliantSpeaker unit : Φ45mm 4ΩSpeaker
power rating : 3WFrequency Response : 100Hz – 20KHzBattery type :
Li-pol batteryBattery capacity : 3.7V/500mAhCharging time : 2.5
hoursPlaying time : 3.5 hoursCharging Voltage : USB DC5V/
600mA     S/N Ratio : ≥85dBWorking
distance        : 10mWith TWS
functionWater resistant: IPX5
2 yıl garantilidir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden X5 Bluetooth Hoparlör Gri tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles