1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm fiyatı – 2024

Bim World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #World #Power #Edp #Kadın #Parfüm ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.499,00 TL

Tarih: 2024-04-07 12:01:11

World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm detayları:

Günümüz gençliğinin gerçek kimliğini özgürce ve
cesurca ifade etmesi için ‘Show the real you – Gerçek seni göster’ sloganı ile
yola çıkan KENZO WORLD POWER içsel gücünün ortaya koyan, kendi gibi olan,
meydan okuyan kadınların parfümü.Tatlı & tuzlu oryantal bu koku temel
olarak güçlü şipre, deniz tuzu kristalleri ve kremsi tonka fasülyesinden
oluşur.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden World Power Edp 50 ml Kadın Parfüm tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir