Bim Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Wifi #Menzil #Genişletici #1200Mbps ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 229,00 TL

Tarih: 2022-04-13 01:40:13

Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps detayları:

WiFi’yi En Çok İhtiyacınız Olan Yerlere
Genişletin
3 yıl garantili ayarlanabilir yüksek kazançlı
antenlere sahip duvara monte ACCESS POINT
MODLU menzil genişletici, Wi-Fi yönlendiricinizin kapsamını
kolayca genişleterek sonunda Wi-Fi ölü bölgelerini evinizden ortadan
kaldırmanıza olanak tanır. İhtiyaç duyduğunuz her yerde yüksek hızlı genişleyen
WiFi’nin keyfini çıkarın.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Wifi Menzil Genişletici 1200Mbps tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles