Bim Wifi Akıllı Ev Anahtarı fiyatı – 28 Ekim Cuma 2022

Wifi Akıllı Ev Anahtarı

Bim aktüel ürünlerinde 28 Ekim Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Wifi Akıllı Ev Anahtarı ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim 28 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 28 Ekim Cuma Aktüel öğelerinden biri de Wifi Akıllı Ev Anahtarı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Wifi Akıllı Ev Anahtarı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Wifi Akıllı Ev Anahtarı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Wifi #Akıllı #Anahtarı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-10-22 00:46:32

Wifi Akıllı Ev Anahtarı detayları:
Lamba , led ışık , televizyon , kombi , fan gibi ürünlerle  Mobil uygulama ile kontrol  Wifi üzerinden uzaktan açma/kapama imkanı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Wifi Akıllı Ev Anahtarı tam olarak 28 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles