Bim Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici Bim’de kaç para?

Aradığınız #WiFi #Pro #Sinyal #Güçlendirici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 169,00 TL

Tarih: 2022-04-15 02:44:09

Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici detayları:

Ürün modeli: R03
Boyutlar: 80 × 54 × 70 mm
CPU: MT7628K 580 MHz
Rom: 2 MB
Ram: 8 MB
Anten tipi: 2 harici anten
Kablosuz standartları: IEEE 802.11b/g/n

Sinyal hızı: 2,4 GHz, 300 MB/sn’ye kadar

Kablosuz güvenliği: WPA-SPK/ WPA2-PSK şifrelemesi

Güç kaynağı: 100 ila 240 V/0,35 A
Çalışma sıcaklığı: 0 ila 40°C
Çalışma nem düzeyi: %10 ila %90 BN (yoğuşmasız)

Saklama sıcaklığı: -40 ila 70°C
Saklama nem düzeyi: %5 ila %90 BN (yoğuşmasız)

Güç tüketimi: 3,57 W
Kutu içeriği: Mi Wi-Fi Range Extender Pro, kullanım
kılavuzu
2 yıl Güncel Dijital
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Wi-Fi Pro Sinyal Güçlendirici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles