Bim Watch Series SE GPS – 44MM fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Watch Series SE GPS - 44MM

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Watch Series SE GPS – 44MM ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Watch Series SE GPS – 44MM .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Watch Series SE GPS – 44MM ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Watch Series SE GPS – 44MM Bim’de kaç para?

Aradığınız #Watch #Series #GPS #44MM ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.999,00 TL

Tarih: 2022-04-13 22:45:01

Watch Series SE GPS – 44MM detayları:

Teknik özelliklerÜrün
Tipi: Akıllı Saatİşlemci: 64 bit çift çekirdekli
işlemciye sahip s5 SIPİşletim Sistemi:
İOSUyumlu işletim sistemi:
iOSBluetooth: EvetNFC (Yakın Alan)
Desteği: EvetEkran/kontrol Ekran: LTPO Oled Retina
EkranEkran boyutu(cm): 44 cmÇözünürlük
yüksekliği: 368 pixelsGüç
kaynağıBatarya Tipi: Lityum İyon
PilBatarya Ömrü: 18 SaatPil
ömrü (Beklemede): 18 h
Kutu İçeriği: Saat , Şarj Kablosu, Kullanım Klavuzu
2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Watch Series SE GPS – 44MM tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles