Bim Watch Series SE GPS – 40MM fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Watch Series SE GPS - 40MM

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Watch Series SE GPS – 40MM ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Watch Series SE GPS – 40MM .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Watch Series SE GPS – 40MM ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Watch Series SE GPS – 40MM Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Watch #Series #GPS #40MM ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.499,00 TL

Tarih: 2022-04-13 23:07:04

Watch Series SE GPS – 40MM detayları:

Teknik özelliklerÜrün
Tipi: Akıllı Saatİşlemci: 64 bit çift çekirdekli
işlemciye sahip s5 SIPİşletim Sistemi:
İOSUyumlu işletim sistemi:
iOSBluetooth: EvetNFC (Yakın Alan)
Desteği: HayırEkran/kontrol Ekran: LTPO Oled
Retina EkranEkran boyutu(cm): 40 cmÇözünürlük
yüksekliği: 324 pixelsGüç kaynağıBatarya
Tipi: Lityum İyon PilBatarya Ömrü: 18 Saate
kadarBatarya Kapasitesi: 32 mAh
Kutu İçeriği: Saat , Şarj
Kablosu, Kullanım Klavuzu
2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Watch Series SE GPS – 40MM tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles