Bim Watch Series 3 GPS – 38MM fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Watch Series 3 GPS - 38MM

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Watch Series 3 GPS – 38MM ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Watch Series 3 GPS – 38MM .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Watch Series 3 GPS – 38MM ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Watch Series 3 GPS – 38MM Bim’de kaç para?

Aradığınız #Watch #Series #GPS #38MM ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.299,00 TL

Tarih: 2022-04-13 22:29:29

Watch Series 3 GPS – 38MM detayları:

Teknik özellikler
Ürün Tipi: Akıllı Saat
Bellek Kapasitesi: 8
GB
İşletim Sistemi: İOS
Uyumlu işletim sistemi:
iOS
Bluetooth: Evet
Renkli Ekran: Evet
Kayış Boyutu: 130mm – 200mm
arası
Batarya Ömrü: 18 Saat
Kutu İçeriği: Saat
Yükseklik: 38mm
Ağırlık: 26,7g2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Watch Series 3 GPS – 38MM tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles