Bim Watch GT 2 Akıllı Saat fiyatı -7 Ekim Cuma 2022

Watch GT 2 Akıllı Saat

Bim aktüel ürünlerinde 7 Ekim Cuma2022 Aktüel kataloğunda Watch GT 2 Akıllı Saat ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 7 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Ekim Cuma Aktüel öğelerinden biri de Watch GT 2 Akıllı Saat .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Watch GT 2 Akıllı Saat ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Watch GT 2 Akıllı Saat Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Watch #Akıllı #Saat ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.499,00 TL

Tarih: 2022-10-02 18:31:32

Watch GT 2 Akıllı Saat detayları:
Ekran: 1.39 inç  Hafıza: 4 GB Pil Kullanımı: Ortalama 14 gün  Sensör: İvmeölçer, Jiroskop, Jeomanyetik Sensör, Optik Kalp Atış Hızı Sensörü, Ortam Işığı Sensörü, Hava Basıncı Sensörü, Kapasitif Sensör  Su Geçirmezlik: 5 ATM  Bluetooth: 5.1

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Watch GT 2 Akıllı Saat tam olarak 7 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles