Bim Vanessa F Kuzine Soba 5025 fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Vanessa F Kuzine Soba 5025

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Vanessa F Kuzine Soba 5025 ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Vanessa F Kuzine Soba 5025 .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Vanessa F Kuzine Soba 5025 ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Vanessa F Kuzine Soba 5025 Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Vanessa #Kuzine #Soba ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8.799,00 TL

Tarih: 2022-11-22 02:58:43

Vanessa F Kuzine Soba 5025 detayları:

MAXFLAM VANESSA F SOBA
Genişlik: 510 MMDerinlik: 420 MMYükseklik:
990MMAğırlık: 65,75 KGIsı gücü: 7.8 KWVerimlilik: %77
FIRIN ÖLÇÜLERİ:
Genişlik: 335 MMDerinlik: 320 MMYükseklik:
160MM
Soba kısmı: Dökümİç
kısımlar: DökümKüllük ızgarası: DökümDış yüzey: MetalFırın:
MetalCam: 750 Dereceye dayanıklı vitro seramik cam Fırın camı 250
dereceye dayanıklı özel cam

2 yıl garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Vanessa F Kuzine Soba 5025 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles