Bim Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Vacuum #Mop #Pro #Robot #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.499,00 TL

Tarih: 2022-04-13 01:45:46

Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge detayları:

3 boyutlu keşif ile tüm engellerden
kaçınma,
Görsel navigasyon ve akıllı planlama rotası,

Ultra güçlü ve uzun süre dayanıklı süpürme ve
paspaslama yeteneği,
Sanal duvarlar oluşturma,
3,000 Pa emiş gücü ile kir saklanamaz, yükseltilmiş
hazne girişi + yüksek verimli ana fırça + rafine filtreleme,
5,200 mAh pil kapasitesi ile daha büyük evler kolayca
temizlenir
2 yıl garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Vacuum Mop 2 Pro Plus Robot Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles