Bim Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Vacuum Mop 2 Lite Robot Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge Bim’de kaç para?

Aradığınız #Vacuum #Mop #Lite #Robot #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.999,00 TL

Tarih: 2022-04-15 02:59:47

Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge detayları:

Teknik Özellikler
Mode: lMJSTL
2200 Pa’lık emiş gücü
Jiroskop ve görsel yardımlı navigasyon
Ürün boyutları: 353 x 81,3 mm
Anma gücü: 35 W
Anma gerilimi: 14,4 V⎓
Net ağırlık: 3,1 kg
Pil kapasitesi: 2500 mAh (anma kapasitesi), 2600
mAh (nominal kapasite)Şarj İstasyonu
Model: CDZMJSTL
Anma girişi: 100–240 V ~ 50/60 Hz 0,6 A
Anma çıkışı: 20 V ⎓ 1,2 A
Ürün boyutları: 150 × 135 × 97,4 mm2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Vacuum Mop 2 litreite Robot Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles