Bim V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #V15 #SV22 #Absolute #Vacuum #Cleaner #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 23.499,00 TL

Tarih: 2023-09-12 14:42:08

V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge detayları:

Emiş gücü: 240 AWÇalışma süresi: 60 dakikaya
kadarHazne hacmi: 0.77 LDyson, mikroskobik tozları açığa
çıkarırDerinlemesine temizliğin kanıtıAnti-tangle
teknolojisi(Auto modda) emiş gücünü akıllıca ayarlarÇalışma süresi
geri sayımıAğırlık: 3 kg2 Yıl İthalatçı Firma Garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden V15 SV22 Absolute Vacuum Cleaner Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles