Bim Usb Lightning Şarj Kablosu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Usb Lightning Şarj Kablosu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Usb Lightning Şarj Kablosu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Usb Lightning Şarj Kablosu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Usb Lightning Şarj Kablosu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Usb Lightning Şarj Kablosu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Usb #Lightning #Şarj #Kablosu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 129,00 TL

Tarih: 2022-04-13 21:54:37

Usb Lightning Şarj Kablosu detayları:

Ürün modeli: MFI DLC3104V/00
iPad, iPod ve iPhone ile uyumlu  
1,2 metre / 4 ft uzunluğunda
Senkronizasyon ve şarj
USB 2.0
El altında bulundurmak için yedek kablo
Duvar şarj cihazı, araç şarj cihazı ve bilgisayar
gibi mevcut USB kaynaklı güç kaynakları ile uyumlu
APPLE lisanslı
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Usb Lightning Şarj Kablosu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles