Bim USB-C 20W Adaptör fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

USB-C 20W Adaptör

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda USB-C 20W Adaptör ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de USB-C 20W Adaptör .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim USB-C 20W Adaptör ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

USB-C 20W Adaptör Bim’de kaç para?

Aradığınız #USBC #20W #Adaptör ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 279,00 TL

Tarih: 2022-04-15 10:02:03

USB-C 20W Adaptör detayları:

Genel ÖzelliklerBağlantı tipi: Kablolu Cihaz
tipi: Duvar Giriş arayüzü: Fiş Hızlı şarj: Var
Kablolu Güç ÖzellikleriToplam anlık güç: 20 W
Çıkış arayüzü: USB Type-C Çıkış sayısı: 1 adet 1. Çıkış gücü: 20
W
Diğer ÖzelliklerGüç gösterge ışığı: Yok
Kablo: Yok Renk seçenekleri: Beyaz
2 yıl Apple Türkiye garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden USB-C 20W Adaptör tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles