Bim Ultralight Masa fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ultralight Masa

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ultralight Masa ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Ultralight Masa .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ultralight Masa ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Ultralight Masa Bim’de kaç para?

Aradığınız #Ultralight #Masa ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 279,00 TL

Tarih: 2022-04-15 14:22:58

Ultralight Masa detayları:

Ürün modeli: NG C048
Katlanır yapısı ile az yer kaplayarak sırt
çantasında ve her türlü araçta kolaylıkla taşınabilir
Taşıma çantası sayesinde oldukça portatiftir

Ayakları tamamen alüminyum malzemeden imal
edilmiştir
Ağırlık: 1 kg
Ebat: 74 x 55 x 50 cm
Çantalı ebat: 10 x 75 cm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ultralight Masa tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles