Bim Ultralight Kampet Kamp Yatağı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ultralight Kampet Kamp Yatağı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ultralight Kampet Kamp Yatağı ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Ultralight Kampet Kamp Yatağı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ultralight Kampet Kamp Yatağı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Ultralight Kampet Kamp Yatağı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Ultralight #Kampet #Kamp #Yatağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.299,00 TL

Tarih: 2022-04-15 14:39:50

Ultralight Kampet Kamp Yatağı detayları:

Ürün modeli: NG C058
Alçak ve yüksek olarak iki pozisyonda kullanabilme

Hızlı ve kolay montaj
Dayanıklı yapılı
Portatif, ergonomik ve son derece hafif
Alüminyum profil ayaklar
Katlandığında en küçük boyuta ulaşan en konforlu
kamp yatağı
Çanta ebat: 55 x 18 cm
Açık ebat: 190 x 66 x 39 cm
Taşıma kapasitesi: 120 kg
Ağırlık: 3 kg
Malzeme: Alüminyum Nylon6 plastik + 600D sağlam
yatak kumaşı
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ultralight Kampet Kamp Yatağı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles