Bim Üçgen Zigon Sehpa Seti fiyatı – 3 Şubat Cuma 2023

Üçgen Zigon Sehpa Seti

Bim aktüel ürünlerinde 3 Şubat Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Üçgen Zigon Sehpa Seti ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 3 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Üçgen Zigon Sehpa Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Üçgen Zigon Sehpa Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Üçgen Zigon Sehpa Seti Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Üçgen #Zigon #Sehpa #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2023-01-29 04:05:07

Üçgen Zigon Sehpa Seti detayları:
Büyük zigon sehpa:36,5x40x56 Küçük zigon sehpa:36,5x40x50,5 Metal Ayaklar 18 mm Ceviz Ağacı  Dekorlu Suntalam Tabla

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Üçgen Zigon Sehpa Seti tam olarak 3 Şubat 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles