Bim Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Typec #25W #Hızlı #Şarj #Adaptör ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 329,00 TL

Tarih: 2023-03-03 06:21:36

Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör detayları:
Samsung EP-TA800N Bağlantı Tipi
Kablolu Cihaz Tipi Duvar Giriş Arayüzü Fiş Hızlı
Şarj Var Toplam Anlık Güç 25 W Volt-Amper Değerleri
3.3-11V/3A3.3-5.9V/3A5V/3A9V/3A Şarj Teknolojisi PD 3.0 (Power
Delivery)Samsung Super Fast Charging Çıkış Arayüzü USB
Type-C Çıkış Sayısı 1 adet 1. Çıkış Gerilimi 3.3 V5 V5.9 V9
V11 V 1. Çıkış Akımı 3 A Güç Gösterge Işığı
Yok Kablo Yok Ağırlık 50 g Genişlik 47 mm /
Yükseklik 78 mm / Derinlik 26 mm

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles