Bim Samsung Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Bim Samsung Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör fiyatı - 2022 Uygulamaya Özel 1

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Samsung Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör Bim’de kaç para?

Aradığınız #Typec #25W #Hızlı #Şarj #Adaptör ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 219,00 TL

Tarih: 2022-04-24 08:54:22

Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör detayları:
Samsung EP-TA800N Bağlantı Tipi
Kablolu Cihaz Tipi Duvar Giriş Arayüzü Fiş Hızlı
Şarj Var Toplam Anlık Güç 25 W Volt-Amper Değerleri
3.3-11V/3A3.3-5.9V/3A5V/3A9V/3A Şarj Teknolojisi PD 3.0 (Power
Delivery)Samsung Super Fast Charging Çıkış Arayüzü USB
Type-C Çıkış Sayısı 1 adet 1. Çıkış Gerilimi 3.3 V5 V5.9 V9
V11 V 1. Çıkış Akımı 3 A Güç Gösterge Işığı
Yok Kablo Yok Ağırlık 50 g Genişlik 47 mm /
Yükseklik 78 mm / Derinlik 26 mm

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Type-c 25W Hızlı Şarj Adaptör tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles