Bim TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #TWS #Sound #Pro #Kablosuz #Kulakiçi #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 129,00 TL

Tarih: 2022-04-14 02:47:52

TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık detayları:

Ürün Modeli: FS52
BT versiyonu: 5.0V
Çekim mesafesi: 10m
Bekleme süresi: 100 saat
Kulaklık bataryası: 25mAh
Şarj kutusu bataryası: 200mAh
Kulaklık kullanım süresi: 3 saat
Konuşma süresi: 3 saat
Dokunmatik tuş
Telefon cevaplama / sonlandırma
Müzik kontrolü
Siri / Google Asistan çalıştırma
Uyumlu işletim sistemi: Android & IOS
Şarj yuvasında 3 kez şarj edebilme
Paket içeriği: 2 adet TWS kulaklık, Şarj ünitesi,
1m Type-C şarj kablosu, Kullanım kılavuzu
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden TWS Sound Pro Kablosuz Kulakiçi Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles