Bim TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #TWS #Kablosuz #Kulakiçi #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 129,00 TL

Tarih: 2022-04-14 02:32:02

TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık detayları:

Ürün Modeli: FS29
Buton tuş
Telefon cevaplama / sonlandırma
Müzik kontrolü
Siri / Google Asistan çalıştırma
Çalışma sıcaklığı: -10°C/+45°C
Hoparlör Çapı: 10 mm
Bluetooth 5.0
Çekim Mesafesi: 10M
Kullanım Süresi: Tek şarj ile 4 saate kadar, şarj
ünitesi ile toplamda 12 saate kadar
Şarj süresi: 1,5 saat
Kulaklık pilleri: 45 mAh
Şarj kutusu: 380 mAh
Ağırlık: 39±2 gr
Paket içeriği: Synchron FS29 kulaklık 2 adet, Dahili şarj ve taşıma
ünitesi, USB şarj kablosu, Taşıma Kılıfı
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles