Bim Türkçe Mekanik Klavye fiyatı – 22 Nisan Aktüel 2022

Türkçe Mekanik Klavye

Bim aktüel ürünlerinde 22 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Türkçe Mekanik Klavye ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 22 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de Türkçe Mekanik Klavye .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Türkçe Mekanik Klavye ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Türkçe Mekanik Klavye Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Türkçe #Mekanik #Klavye ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 699,00 TL

Tarih: 2022-04-16 02:12:34

Türkçe Mekanik Klavye detayları:
Hızlı tepki süresi ve uzun ömürlü mekanik anahtarlar (50 milyon tıklama ömrüne sahiptir)  N-Key rollover ve %100 anti-ghosting özelliği sayesinde, sonraki hamleni ne kadar hızlı yaparsan yap, bastığın her tuş algılanır Bilgisayara veya özel bir yazılıma gerek duymadan ışığın hızını, yönünü ve daha fazlasını değiştirerek renkli 4 bölgeli LED arka aydınlatmayı özelleştirin

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Türkçe Mekanik Klavye tam olarak 22 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles