Bim Turbo Fırın 40 Litre fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Turbo Fırın 40 Litre

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Turbo Fırın 40 Litre ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Turbo Fırın 40 Litre .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Turbo Fırın 40 Litre ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Turbo Fırın 40 Litre Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Turbo #Fırın #Litre ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 749,00 TL

Tarih: 2022-04-13 19:14:28

Turbo Fırın 40 Litre detayları:

40 Litre geniş iç hacim
4 pişirme fonksiyonlu
Turbo fanlı pişirme özelliği
Zil uyarılı zaman ayarı
Ayarlanabilir termostat
İç aydınlatma lambası
Fırın gücü : 1800 W (Alt 1100 W + Üst 700 W)

1 adet köşeli / 1 adet yuvarlak emaye tepsi
Cr-Ni ızgara
Uzun ömürlü paslanmaz Cr-Ni rezistans
Ürün net ölçüleri : (E x B x Y) (cm)
41x63x33
2 yıl KUMTEL garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Turbo Fırın 40 Litre tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles