Bim Turbo Ateş Kutusu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Turbo Ateş Kutusu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Turbo Ateş Kutusu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Turbo Ateş Kutusu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Turbo Ateş Kutusu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Turbo Ateş Kutusu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Turbo #Ateş #Kutusu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-13 23:26:44

Turbo Ateş Kutusu detayları:

Ürün modeli: NG-TAK-K
Portatif ve kompakt
Küçük odun parçaları ile çok yüksek güçte ateş
yakma olanağı
Çizilmeye ve korozyona karşı dayanıklı
Taşıma çantalı
Paslanmaz Çelik
Maksimum Yük: 10 kg
Açık Ebat: 13,8 x 17,5 cm
Katlanmış Ebat: 13,8 x 7 cm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Turbo Ateş Kutusu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles