Bim True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #True #Wireless #Earphones #Pro #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.099,00 TL

Tarih: 2022-04-14 21:34:39

True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık detayları:

Net ağırlığı: 62g
Şarj bağlantı noktası: Tip-C
Hoparlör empedansı: 32Ω
Kulaklık giriş parametreleri: 5V0.11A
Şarj kutusu giriş parametreleri: 5V1 A
Şarj kutusu çıkış parametreleri: 5V0.25A
Kablosuz bağlantı: Bluetooth 5.0
Bluetooth profilleri: BLE/HFP/A2DP/AVRCP
Çalışma mesafesi: 10m (engelsiz açık alan)
Şarj süresi: 1 saat (kablolu şarj)
Tek kullanım için kulaklık pil ömrü: Yaklaşık 6
saat (aktif gürültü engelleme kapalıyken)
Şarj kutusuyla birlikte genel pil ömrü: Yaklaşık 30
saat 2 yıl Güncel Dijital
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden True Wireless Earphones 2 Pro Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles