Bim The One Edp 75 ml Kadın Parfüm fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

The One Edp 75 Ml Kadın Parfümü

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda The One Edp 75 ml Kadın Parfüm ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de The One Edp 75 ml Kadın Parfüm .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim The One Edp 75 ml Kadın Parfüm ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

The One Edp 75 ml Kadın Parfüm Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Edp #Kadın #Parfüm ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.499,00 TL

Tarih: 2023-08-10 00:26:09

The One Edp 75 ml Kadın Parfüm detayları:

Duygulara hitap eden ve zamansız Dolce & Gabbana
The One Eau de Parfum,Dolce & Gabbana kadınının özüdür. Bu oryantal
çiçeksi koku;çağdaş meyve bileşenlerini, parfümörün klasik beyaz 
çiçek paleti ile birleştirir.Koku, liçi ve şeftali notaları ile
harmanlanmış bergamot ve mandalina ile açılır.Kalbinde, Madonna zambağı
şehvetlibir yoğunluğu ve kadınlığı ifade eder.

 


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden The One Edp 75 ml Kadın Parfüm tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles