Bim Tek Kişilik Şişme Kamp Matı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Tek Kişilik Şişme Kamp Matı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Tek Kişilik Şişme Kamp Matı ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Tek Kişilik Şişme Kamp Matı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tek Kişilik Şişme Kamp Matı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Tek Kişilik Şişme Kamp Matı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Tek #Kişilik #Şişme #Kamp #Matı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-04-13 06:05:43

Tek Kişilik Şişme Kamp Matı detayları:

Üründeki hava hazneleri, mükemmel ağırlık dağılımı,
iyi bir yalıtım ve maksimum konfor sunar.Yayıldığı alanda büyük,
katlandığında küçük olması, ürünü trekking ve kamp için ideal kılar.Malzeme:
40D naylon TPU malzemeÖlçüleri: 190*57*4 cm2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tek Kişilik Şişme Kamp Matı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles