Bim Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi fiyatı – 16 eylül cuma 2022

Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi

Bim aktüel ürünlerinde 16 eylül cuma 2022 Aktüel kataloğunda Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 16 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 16 eylül cumaAktüel mamullerinden biri de Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Tek #Kişilik #Kapitoneli #Yatak #Alezi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 79,50 TL

Tarih: 2022-10-03 05:00:37

Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi detayları:
100×200 cm +/- %5  Dış Kumaş: Beyaz Mikrofiber  İç Dolgu: %100 Polyester  Çamaşır Makinesinde Yıkanır

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi tam olarak 16 eylül cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles