Bim Tavus Katlanabilir Salıncak fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Tavus Katlanabilir Salıncak

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Tavus Katlanabilir Salıncak ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Tavus Katlanabilir Salıncak .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tavus Katlanabilir Salıncak ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Tavus Katlanabilir Salıncak Bim’de kaç para?

Aradığınız #Tavus #Katlanabilir #Salıncak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.999,00 TL

Tarih: 2023-07-03 01:08:02

Tavus Katlanabilir Salıncak detayları:
Tek kişilik katlanır portatif askılı salıncak  Makrome İp Örgü   Ana Taşıyıcı Boru Kalınlığı :Ø51  Ayak/Stand: 117 x 117 x 31 cm  Ayak Borusu : 58 x 70 x 131 cm  Sepet Ölçü : 100 x 80 x 215 cm  Taşıma Kapasitesi: 90 Kg  2,5MM Demir Kalınlığı  Panama boncuk elyaf dolgulu  Elektrostatik Fırın Boya

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tavus Katlanabilir Salıncak tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles